Стартував IV Всеукраїнський конкурс «Неймовірні села України 2019»

Онлайн-ресурс AgroPortal.ua оголосив про старт IV Всеукраїнський конкурс «Неймовірні села  України 2019».

Конкурс проходить за підтримки Міністерства аграрної політики та продовольства України, Посольства Королівства Нідерланди в Україні, компанії «Бейкер Тіллі Україна» та освітнього проекту «Агрокебети» та журналу Agroexpert.

Форматом конкурсу передбачено відбір найкращого бізнес-плану розвитку сільських територій, реалізація якого допоможе вирішити соціальні, економічні, екологічні проблеми та сприятиме розвитку зеленого туризму.

Учасниками конкурсу можуть бути села та селища (заявки від селищ міського типу в цьому році не приймаються).

Період проведення: квітень-вересень 2019 року.

Відбір проходить в три етапи.

Для участі у конкурсі потрібно, до 5 червня 2019 року, заповнити анкету села-претендента IV Всеукраїнського конкурсу «Неймовірні села  України 2019» та відправити на пошту agroportal.ua@gmail.com мінімум одне якісне фото села-претендента, вказавши в темі листа назву села і області.

Детальніше про конкурс можна дізнатися на сайті www.agroportal.ua у розділі «Конкурс».