Служба у справах дітей ЗРДА повідомляє

До служби у справах дітей Запорізької районної адміністрації надійшла інформація від мешканців про те, що на території району було помічено невідомих осіб, які представляючись співробітниками поліції та служби у справах неповнолітніх, навідуються до сімей з дітьми з метою оглянути та перевірити умови проживання дітей під час виконання планового рейду. Ці особи відмовилися на прохання жительки
району пред’явити свої посвідчення та документи.

Служба у справах дітей Запорізької районної державної адміністрації Запорізької області звертає Вашу увагу на те що:
1. Наразі будь-які рейди (планові чи позапланові) службами у справах дітей спільно з працівниками поліції не проводяться.
2. Служби у справах неповнолітніх в Україні не має. В нашій державі функціонує Служба у справах дітей.
3. Працівники поліції та служби у справах дітей завжди представляються, називають своє прізвище, ім’я, по-батькові та посаду.

Будьте уважними! Про схожі інциденти просимо повідомляти селищну раду!