Рій “Патріот” показав гарну фізичну, інтелектуальну та мистецьку підготовку у військово-патріотичній грі «Сокіл»

Другий рік поспіль, з 11 по 15 червня 2019 року, на базі військового ліцею «Захисник» м. Запоріжжя, 8 учнів КЗ «НВК «Джерело» Комишуваської селищної ради беруть участь в Всеукраїнській дитячо-юнацькій військово-патріотичній грі «Сокіл» («Джура»). Під час змагань діти виконували інтелектуально-мистецькі комплекси завдань та брали участь у різноманітних конкурсах.

Як розповіла керівник-виховник рою «Патріот» Антоніна Марінченко: «Наша команда у складі ройового Віктора Максименка, Володимира Папаєва, Владислава Талана, Радіона Літвінова, Дмитра Маринченка, Мілани Писаренко, Валерії Венгеренко, Валерії Павлуненко виборола 5 призових місць та кубок. Перші місця діти посіли у конкурсах «Лава на лаву» та «Смуга перешкод». Друге  місце здобули у конкурсі «Сапер». Треті місця були завойовані у конкурсах «Впоряд» та «Ватра». Хочеться відзначити Володимира Папаєва  за особистий кращий результат серед усіх учасників гри у найскладнішому щодо фізичної підготовки конкурсі «Смуга перешкод». Результатом обласних змагань для  команди «Патріот» стало 4 місце. Не дивлячись на те, що  конкурсна програма була насичена та вимагала відмінної спортивної форми і доброї підготовки, діти  були задоволені та з нетерпінням чекають наступні змагання. Хочеться від імені  усіх учасників гри «Сокіл» («Джура»)»  винести щиросердечну подяку  за підтримку та матеріальну допомогу голові Комишуваської селищної ради Юрію Карапетяну».

Вітаємо учасників гри з чудовим результатом!