Розгляд актуальних питань щодо призначення субсидій

23 жовтня, пройшла робоча нарада за участю працівників відділу Центр надання адміністративних послуг Комишуваської селищної ради, комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» Таврійської сільської ради та представниками Управління соціального захисту населення Оріхівської райдержадміністрації. Під час бесіди були охоплені певні аспекти змін у законодавстві в сфері соціального захисту населення. Розглянуто, ситуації та питання, що виникають при зборі пакету документів для нарахування субсидій, пільг та інших видів соціальної допомоги.
До уваги! Всі бланки заяв та декларацій, які необхідні для призначення субсидій, пільг та інших видів соціальної допомоги, Ви можете отримати у приміщенні Комишуваської селищної ради.
Крім того, працівники відділу Центр надання адміністративних послуг Комишуваської селищної ради, нададуть зразки заповнень заяв та декларацій, а також допоможуть у їх заповненні.

Увага! Працює гаряча лінія!
Впродовж місяця до 23 листопада 2019 року, з питань щодо призначення субсидій.

Звертатись з 9.00 до 16.00 за телефонами: 099-562-53-44;  097-314-29-45