Проведення навчання з охорони праці

Згідно плану заходів Головного галузевого науково-навчально-методичного центру з питань охорони праці ТДАТУ ім. Д. Моторного, створеного наказом Головного Управління агропромислового розвитку Запорізької обласної державної адміністрації від 02.03.2006 року №7, у період з 13 квітня 2020 року по 16 квітня 2020 року заплановане навчання з питань охорони праці для керівників та посадових осіб підприємств, організацій і установ Оріхівського району Запорізької області.

Прошу сприяти в організації та доведенні інформації щодо проведення навчання та перевірки знань з питань охорони праці до відповідальних осіб з охорони праці та керівників сільськогосподарських підприємств які працюють на території Вашої громади.