Привітання голови Комишуваської селищної ради Юрія Карапетяна з Днем Національної поліції

Шановні працівники поліції!

Вітаю вас з професійним святом – Днем Національної поліції!

Ваша служба вимагає багатьох якостей – практичного досвіду, знань в різних галузях, а також уміння прийняти вірне рішення в найскладніших ситуаціях. На вас покладено виключно відповідальне і благородне завдання – захист життя і здоров’я людей, прав і свобод громадянина, інтересів держави і суспільства від протиправних посягань, ведення боротьби із злочинністю, забезпечення громадської безпеки. Впевнений, що ви і надалі будете робити все, щоб мешканці нашої громади, області і країни відчували себе у безпеці.

У День свята прийміть щиру подяку за вашу самовіддану працю. Нехай удача та професійні успіхи будуть вашими постійними супутниками у житті! Зичу всім вам родинного добробуту, міцного здоров’я і щастя.