Першовересень відзначили в КЗ «Новотавричеська ЗОШ І-ІІІ ступенів»

День знань – одне із головних свят навчального року – урочисте, хвилююче і відповідальне. Це свято для найменших, тих хто вперше йде до школи, до серйозних старшокласників – тих, хто стоїть на порозі дорослого життя, для всіх учителів і батьків.

Першовересень відзначили в КЗ «Новотавричеська ЗОШ І-ІІІ ст.». Зі святом учнів, вчителів та батьків привітали в.о. старости Новотавричеського старостинського округу №3 Василь Закарлюка, депутат селищної ради Ольга Реуцкова та адміністратор відділу Центру надання адміністративних послуг Комишуваської селищної ради Юлія Грунічева, які побажали, щоб кожен урок дарував  нові відкриття, а навчальний рік був успішним, щоб один з найголовніших днів у вересні запам’ятався веселим хвилюванням, посмішками, радістю передчуття новизни.