Перший дзвоник сповістив про початок навчального року в КЗ «Яснополянська ЗОШ І-ІІІ ступенів»

Перший дзвоник сповістив про початок навчального 2019-2020 року в КЗ «Яснополянська ЗОШ І-ІІІ ступенів».  Дня знань – водночас і радісний, і хвилюючий, і сумний, адже випускники вже зрозуміли, що це свято у школі для них є останнім, а першокласники відкрили для себе нову сторінку, де все вперше – перший дзвоник, перша вчителька, перший урок.

На святковому заходів, з теплими побажаннями плідного та насиченого на знання і відкриття навчального року, виступили  в.о. старости Яснополянського старостинського округу № 7 Олег Жидков, в.о старости Новотроїцького старостинського округу №4 Олена Світлицька, директор КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Комишуваської селищної ради Дмитро Музика та директор КЗ «Яснополянська ЗОШ І-ІІІ ст.» Валентина Василенко.

Після урочистого заходу у всіх класах були проведені уроки миру.