Перелік проектів, що можуть реалізовуватися за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетом на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад у 2018 році в Комишуваській селищній раді Оріхівського району Запорізької області

Відповідно до п.6 «Порядку та умов надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16.03.2016 № 200 «Деякі питання надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад»,  Комишуваська селищна рада оприлюднює Перелік проектів, що можуть реалізовуватися за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад у 2018 році  в   Комишуваській селищній раді Оріхівського району Запорізької області.

Форма переліку проектів (1)