Перелік документів для оформлення державної допомоги

До уваги мешканців Комишуваської селищної ради

Пропонуємо Вам перелік документів для оформлення різних видів державної допомоги  та пільг.

Субсидія на тверде паливо, скраплений газ, газопостачання, електропостачання, житлово-комунальних послуг: довідка про склад сім’ї – домова книга, технічний паспорт на будинок, довідка про земельну ділянку.

Бланки на субсидію – заява про призначення житлової субсидії , декларація про доходи осіб.

При собі мати: паспорт, код, пенсійне посвідчення, рахунки на газ та електроенергію, якщо є земельний пай то державний акт на землю, номер мобільного телефону заявника та паспортні данні та ідентифікаційні номери ВСІХ зареєстрованих

Якщо за даною адресою зареєстровані, але не проживають, то акт від спеціаліста селищної ради або старостинського округу.

Якщо дитині виповнилося 14 років –  ІД картка.

Зразок  заяви

Зразок декларації

Державна допомога у зв’язку з вагітністю та пологами: заява  про призначення усіх видів соціальної допомоги, довідка з лікарні, рахунок ( Ощадбанк або Приватбанк м. Оріхів).

При собі мати: паспорт, ідентифікаційний номер.

Державна допомога при народженні дитини: заява про призначення усіх видів соціальної допомоги, ксерокопія свідоцтва про народження, ідентифікаційний номер дитини ( якщо одинока мати витяг 135 ст.) довідка про склад сім’ї.

При собі мати: паспорт, ідентифікаційний номер, домова книга.

Державна соціальна допомога малозабезпеченим сім’ям: заява про  призначення усіх видів соціальної допомоги, декларація  про доходи, зміни  до декларації про доходи. Довідка про склад сім’ї по формі з домовою книгою, для працюючих  дохід за 6 місяців перед зверненням, для не працюючих –  копія трудової книги та довідка з центру зайнятості. Щоб був відкритий рахунок куди перераховувати кошти. Якщо в складі сім’ї є хто зареєстрований в іншому місці, то потрібно брати довідки за місцем реєстрації: довідку про склад сім’ї, довідку з центра зайнятості для непрацюючих, довідку з УСЗН що ні за якими видами допомоги не зверталися.

При собі мати: паспорт, ідентифікаційний номер для дорослих та дітей, свідоцтва про народження  дітей, якщо дитині виповнилося 14 років ІД – картка.

Зразок заяви

Зразок декларації

Пільги на тверде паливо, скраплений газ, газопостачання, електропостачання. Для вчителів, медичних працівників, учасників війни, учасників бойових дій, учасників АТО.

Довідка про склад сім’ї, заява про призначення усіх видів допомоги, декларація про доходи сім’ї пільговика, копії паспортів та ідентифікаційних кодів усіх осіб домогосподарства.

При собі мати: паспорт, ідентифікаційний номер, пенсійне  посвідчення, посвідчення учасника війни, посвідчення учасника бойових дій.

Пільги для багатодітної сім’ї, в  яких троє та більше дітей.

Заява про призначення усіх видів допомоги, декларація про доходи пільговика, копія свідоцтва про народження дітей, ідентифікаційні номери батьків та дітей, копія посвідчення багатодітної сім’ї  (якщо дитині виповнилося 14 років ІД – картка або паспорт).

Зразок заяви

Зразок декларації

До уваги! Всі бланки заяв та декларацій, які необхідні для призначення субсидій, пільг та інших видів соціальної допомоги, Ви можете отримати у приміщенні відділу Центр надання адміністративних послуг Комишуваської селищної ради.
Крім того, працівники відділу Центр надання адміністративних послуг Комишуваської селищної ради, нададуть зразки заповнень заяв та декларацій, а також допоможуть у їх заповненні.