Оріхівським РС УДМС України здійснюється до запис додаткової змінної інформації на паспорт громадянина України у формі ID- картки

Посадовими особами територіальних підрозділів буде здійснюватися до запис додаткової змінної інформації на безконтактний електронний носій паспорта громадянина України.

Як повідомила головний спеціаліст з питань реєстрації місця проживання відділу ЦНАП Комишуваської селищної ради Аліна Безугла: «Відтепер, відповідно до вимог п.134 Постанови КМУ № 302 та доручення ДМС від 24.05.2019 року № 7.1/392-19 « Про покращення якості надання адміністративних послуг», додаткову змінну інформацію –  зміна місця реєстрації, укладення шлюбу, розлучення, зміна прізвища імені та по-батькові – можна внести на електронний носій паспорта громадянина України у формі ID- картки. Така адмінпослуга безкоштовно надається в Оріхівському  районному секторі Управління державної міграційної служби України в Запорізькій області за особистим зверненням громадянина, при наданні паспорта громадянина України у формі ID -картки та довідки про реєстрацію місця проживання особи».

Додаткову інформацію можна отримати за телефоном 60-3-96.