Опалювальний сезон в дошкільних закладах громади закінчується 12 квітня 2019 року

Сьогодні, 11 квітня, в малому залі будинку культури відбулося засідання виконавчого комітету Комишуваської селищної ради. На порядок денний було винесено 8 питань.

Під час засідання членами виконкому було вирішено закінчити опалювальний сезон в дошкільних закладах громади 12 квітня 2019 року о 12.00 годині.

Окрім цього,  були затверджені висновки Ради опіки та піклування при виконавчому комітеті Комишуваської селищної ради  «Про стан виконання батьківських обов’язків по відношенню до неповнолітніх та малолітніх дітей». Також були затверджені питання щодо зміни адреси житлових будинків, про організацію святкування травневих свят тощо.