Обласна рада виділить кошти для бажаючих створити «Сімейну ферму»!

Як повідомили в Департаменті агропромислового розвитку, з обласного бюджету у 2019 році через комунальну установу «Обласний фонд підтримки індивідуального житлового будівництва на селі» Запорізької обласної ради орієнтовно планується спрямувати 1 млн. грн. на створення, реконструкцію та будівництво «Сімейних ферм». Кошти будуть надаватися усім бажаючим створити ферму у вигляді надання позики під 3% річних на 10-20 років.

Шановні мешканці громади, якщо у вас є бажання отримати відповідну позику та створити на власному подвір’ї «Сімейну ферму» прохання звертатися до головного спеціаліста відділу містобудування, земельних відносин та розвитку інфраструктури Комишуваської селищної ради Тетяни Іванівни Здоренко.  Телефон для довідок 60-3-96.