На Донеччині загинув мешканець громади Афонін Віктор

АФОНІН ВІКТОР ВІКТОРОВИЧ

24.06.1999 – 25.07.2022

Стрілець – номер обслуги 5 парашутно-десантної роти 2 парашутно-десантного батальйону, солдат військової служби за контрактом.

Народився в смт Комишуваха в багатодітній родині. Тут виріс, закінчив Комишуваську школу. Його знали як товариського, чесного, працьовитого і відповідального хлопця.

30.08.2017, по закінченню школи,  був призваний на військову службу Оріхівським РВК.

Вірний військовій присязі, виявивши стійкість і мужність, 25 липня 2022 року загинув у бою за Батьківщину від отриманих поранень не сумісних з життям поблизу населеного пункту Зайцеве Донецької області.

Прощання з загиблим захисником відбудеться у суботу, 30 липня, об 11.00 год за адресою: вул. Першотравнева буд. 25, смт Комишуваха.

Приносимо щирі співчуття родині і друзям загиблого.

Вічна пам’ять герою!