На Донеччині загинув мешканець громади Бутенко Віктор

Сумна звістка прилетіла до Комишуваської громади про загибель Бутенка Віктора Юрійовича, захисника нашої Батьківщини, командира бойової машини парашутно-десантного батальйону, який загинув 15 червня 2022 року року в районі населеного пункту Краснопілля Донецької області під час відбиття ворожої атаки, виконуючи бойовий наказ по захисту Батьківщини.

Народився Віктор 5 вересня 1989 року в селищі Комишуваха, навчався в місцевій школі, пройшов строкову службу.
В 2014-2015 роках виконував військовий обов’язок у зоні АТО. Після повернення працював у місті Запоріжжя.
25 лютого 2022 року, з початком повномасштабного вторгнення росії в Україну,  був призваний на військову службу. Не роздумуючи, юнак пішов захищати рідну землю.
Віктор був чуйним сином, товариським, чесним, працьовитим і відповідальним хлопцем.

Прощання із загиблим захисником відбудеться у четвер 29 вересня об 11.00 год за адресою: вул. Річна буд. 87 смт Комишуваха.

Висловлюємо співчуття батькам, рідним, друзям і близьким Віктора.
Світлий спомин про мужнього земляка залишиться в наших серцях. Вічна пам’ять і слава герою, який віддав життя за Україну.

Вічна пам’ять герою!