МІСЦЕВІ БЮДЖЕТИ ОТРИМАЛИ СІМ МІЛЬЯРДІВ ГРИВЕНЬ ПОДАТКІВ

Податкові надходження до місцевих бюджетів Запорізького регіону з початку року склали 7 мільярдів 20 мільйонів гривень.

За повідомленням Головного управління ДПС у Запорізькій області, мешканці регіону збільшили сплату податків і зборів на 265 мільйонів або на 4 відсотки.

Понад 65 відсотків доходів скарбниць громад забезпечила сплата податку на доходи фізичних осіб – 4 мільярди 582 мільйони, що на 7 відсотків більше, ніж у минулому році.

Представники малого і середнього підприємництва поповнили бюджети більш ніж на 1 мільярд гривень. Надходження єдиного податку збільшились на 74 мільйони або на 8 відсотків у порівнянні з 2019 роком. Фізичні особи-підприємці спрямували до бюджетів 722,5 мільйони, юридичні особи – 133,7 мільйони, сільськогосподарські товаровиробники – майже 155 мільйонів.

Плата за користування і оренду земельних ділянок склала 809 мільйонів гривень. Від суб’єктів господарювання-юридичних осіб надійшло 600 мільйонів, від фізичних осіб – 209 мільйонів.

Запорізькі компанії і підприємці перерахували до місцевих бюджетів 140,4 мільйони гривень рентної плати, 136 мільйонів гривень акцизного податку, 90 мільйонів гривень екологічного податку, майже 85 мільйонів гривень податку на прибуток.