Мобілізаторки та учасниці груп самодопомоги 5 ОТГ Запорізької області, серед яких є і Комишуваська ОТГ, відвідали м. Полтаву та Опішнянську ОТГ

30-31 липня мобілізаторки та учасниці груп самодопомоги 5 ОТГ Запорізької області, серед яких є і Комишуваська ОТГ, відвідали м. Полтаву та Опішнянську ОТГ.

Упродовж двох днів було проведено багато зустрічей з представниками різних структур: заступницею міського голови по економічним та соціальним питанням Тетяною Юрченко. Головою та членами громадської організації «СВІТЛО НАДІЇ». Директоркою та клієнтками притулку для жінок, постраждалих від домашнього насильства, яка розповіла про комплекс послуг, взаємодію з поліцією, співпрацю з владою міста. Постійно ведеться робота із соціальними «утриманцями» і своїми зусиллями БО «СВІТЛО НАДІЇ» переводять їх, адаптуючи до умов сьогодення в категорію соціально відповідальних мешканців. Не менш важливою була зустріч з головою Опішнянської ОТГ Миколою Резник, який поділився досвідом в питаннях комунікації з громадою, співпраці з координаційною гендерною радою та молодіжною радою, досягненням громади, розповів про місцеві соціальні проекти та програми, про соціальні послуги, які надаються в громаді.

Дякуємо, за можливість та організацію поїздки пані Тетяні Літвіновій та пані Анастасії Перепелиці.

Візит з обміну досвідом між активістками з громад Запорізької області та громадами Полтавської області відбувся в рамках проекту «Просування прав людини та гендерної рівності через мобілізацію громади задля розширення можливостей», який виконується Українським Жіночим Фондом / Ukrainian Women’s Fund за підтримки структури ООН Жінки в Україні UN Women Ukraine/