Крок до облаштування перших класів за стандартами НУШ зроблено

З нового навчального року перші класи дев’яти шкіл Комишуваської громади  отримають техніку. На сьогодні вже закуплено ламінатори, принтери та ноутбуки. Як розповіла начальник відділу освіти Комишуваської селищної ради Надія Шевченко, це тільки початок, незабаром будуть закуплені меблі, інтерактивні комплекси та дидактичний матеріал. Окремо, для старших класів, будуть оснащені кабінети хімії, біології та математики.

Нагадаємо, з нового навчального року діти перших класів будуть навчатися за новими стандартами. 13 вчителів Комишуваської територіальної громади, які у вересні поточного року будуть набирати перші класи, пройшли онлайн курси та тренінги з питань упровадження проекту «Державного стандарту початкової загальної освіти» затверджений КМУ від 25.02.2018р. За двома навчальними програмами розробленими спеціалістами  Р. Шиян та О. Савченко «Нова українська школа» буде працювати на таких принципах: в основі є дитина, вона повинна від навчання отримувати задоволення, вміти працювати в команді, самостійно приймати рішення, вираховувати ризики і вміти свої навички застосовувати в повсякденному житті. Досвід таких новацій у освіті було взято з країн Польщі, Швейцарії, Фінляндії, Латвії тощо.