З серпня 2018 року змінюються тарифи на вивезення сміття!

З 2 серпня 2018 року для мешканців житлових масивів смт Комишуваха та с. Зарічне Оріхівського району Запорізької області установлені нові тарифи на послугу з вивезення твердих побутових відходів.
Керуючись Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про житлово-комунальні послуги», Постановами КМУ № 1070 від 10.12.2008 «Про затвердження Правил надання послуг з вивезення побутових відходів» та № 1010 від 26.07.2006 року «Про затвердження Порядку формування тарифів на послуги з вивезення побутових відходів», наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України № 390 від 30.07.2012 року «Про затвердження Порядку доведення до споживачів інформації про перелік житлово-комунальних послуг, структуру цін/тарифів, зміну цін/тарифів з обґрунтуванням її необхідності та про врахування відповідної позиції територіальних громад» (зареєстрованого у Міністерстві юстиції України 16.08.2012 року за № 1380/21692) та згідно звернення до селищного голови директора КП «Комишуваський комунальник» Галкіна О.В. № 100 від 30.07.2018 року щодо затвердження тарифів на послуги з вивезення твердих побутових відходів, з поточного місяця оплата за вивіз сміття буде становити 129,65 грн. З ПДВ за 1 м3, для бюджетних установ в розмірі 138, 20 грн. з ПДВ за 1 м3 та для інших споживачів в розмірі 180,26 грн. з ПДВ за 1 м3.
Як розповів директор КП «Комишуваський комунальник» Олександр Галкін: «Вищезазначені тарифи будуть діяти, поки що, тільки для мешканців житлових масивів смт Комишуваха та с. Зарічне. Розрахунок вартості вивезення твердих побутових відходів на одного чоловіка на місяць становитиме 14 грн. Все сміття відтепер буде вивозитися до санкціонованих сміттєзвалищ у м. Запоріжжя. Окремо, найближчим часом, будуть проведені розрахунки та встановлені тарифи на вивіз сміття для мешканців приватних будинків по усіх населених пунктах Комишуваської громади. Так як облаштувати усі вулиці сміттєвими баками на даний час не має можливості, то сміття будуть збирати за схемою, коли люди виставляють у пакетах чи мішках те, що потрібно утилізувати».

З новими розрахунками можна ознайомитися у наступних документах:Розрахунки з вивезення сміття на одну людину

Розрахунок тарифу на вивезення сміття 2018