З нового року для всіх пенсіонерів відбувся автоматичний перерахунок пенсій

З нового року для українців підвищено мінімальний розмір заробітної плати з 3723 грн. до 4173 грн. Відповідні зміни торкнулися і підвищення пенсій для всіх категорій пенсіонерів. Вже відбулося автоматичне осучаснення пенсій, яке стане щорічним, а перерахунок виплат при цьому не залежатиме надалі від рішень уряду.

Як повідомили в ГУ Пенсійного фонду України у Запорізькій області, перерахунок пенсій у зв’язку зі збільшенням мінімальної заробітної плати з нового року стосується осіб, які досягли віку 65 років за наявності страхового стажу. Мінімальний розмір пенсії за віком не може бути нижче 40% мінімальної заробітної плати. Розмір виплати з 01.01.2019 року складає 1669,20 грн.

Наступне підвищення пенсій для цивільних пенсіонерів відповідно до Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» заплановано на березень 2019 року. Коефіцієнт для перерахунку раніше призначених пенсій буде затверджено Кабінетом Міністрів України.

За інформацією Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю.