Зустріч з народним депутатом України Юлею Яцик з питання обговорення земельної реформи

Головам сільських, селищної та міської ради.

Запрошуємо Вас разом з старостами, землевпорядниками та керівниками сільськогосподарських підприємств та фермерських господарств, які працюють на території Вашої ради на зустріч з народним депутатом України Юлею Яцик з питання обговорення земельної реформи та прийнятих Верховною Радою України за основу проекти Законів України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обсігу земель сільськогосподарського призначення», «Про внесення змін до Земельного кодексу України та інших законодавчих актів щодо удосконалення системи управління та дерегуляції у сфері земельних відносин», «Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо продажу земельних ділянок державної та комунальної власності або прав на них (оренди, суперфіцію, емфітевзису) через електронні аукціони» та «Про внесення змін до Земельного кодексу України та інших законодавчих актів щодо планування використання земель».

Зустріч відбудеться 25 листопада 2019 року о 10-00 у великій залі РДА.

Про участь у зустрічі та актуальні питання направляти до 14-00 години на адресу районної державної адміністрації за тел. (0614) 4-53-36 або Е-mail: ordazo@orda.gov.ua

Перший заступник голови РДА                                                           Світлана МАНДРИЧ