Звіт Гуманітарного штабу громади за 31.03.2023

Було забезпечено гуманітарною допомогою родини, що проживають на території Комишуваської селищної ради, а саме:

1. За сприяння Благодійного Фонду Карітас Запоріжжя пральними та миючими засобами було забезпечено 292 родини, які проживають на території громади, а саме: родини внутрішньо переміщених осіб, які зареєстровані на території громади та родини, чиє житло було пошкоджене внаслідок російських обстрілів.

2. За сприяння Міжнародного комітету Червоного Хреста сонячними лампами було забезпечено 190 родин, які проживають на території громади а саме: родини, чиє житло було пошкоджене внаслідок російських обстрілів.

3. За сприяння Благодійної організації ADRA Ukraine продуктовими наборами було забезпечено 206 родин, які проживають на території громади, з них:
– 92 родини, які перебувають на обслуговувані КУ «Центр надання соціальних послуг»;
– 114 родин Новотроїцького старостинського округу;