Звіт Гуманітарного штабу громади за 28.02.2023

Було забезпечено гуманітарною допомогою родини, що проживають на території Комишуваської селищної ради:

1. За сприяння Благодійного фонду “М.Р.І.Я” було забезпечено гуманітарною допомогою у вигляді продуктових наборів та ковдр 50 родин, які проживають на території громади, а саме:
– родини внутрішньо переміщених осіб, які зареєстровані на території громади;
– родини, чиє житло було пошкоджене внаслідок російських обстрілів, за умови наявності Акту обстеження або Довідки про руйнацію;
– багатодітні родини;
– опікунські та прийомні сім’ї;
– родини в яких є особа з інвалідністю;
– одинокі матері, за умови наявності Витягу з Державного реєстру актів цивільного стану громадян про державну реєстрацію народження дитини;
– родини загиблих військовослужбовців;
– родини за віковою категорією старше 78 років (до 1945 року народження).

2. За сприяння Благодійної Організації «Міжнародний Благодійний Фонді Справедливість» боксами з їжею довготривалого зберігання, гігієною, одягом GEM box BUFFETT foundation від Благодійної Організації Благодійний Фонд ГЛОБАЛ ЕМПАВЕРМЕНТ МІШН ЮКРЕЙ було забезпечено 2000 родин, які проживають на території громади, а саме:

смт. Комишуваха (особи, що отримують послугу ЦНСП) – 91
Зарічненський старостинський округ – 433
Новоіванівський старостинський округ – 212
Новотавричеський старостинський округ – 568
Новотроїцький старостинський округ – 247
Новояковлівський старостинський округ – 115
Щасливський старостинський округ – 180
Яснополянський старостинський округ – 154

3. За сприяння громадської організації «BELUGA» та World Central Kitchen продуктовими наборами було забезпечено 630 родин, які проживають на території громади, а саме: Новотавричеський старостинський округ.

4. За сприяння наших друзів: Jakub Balaban, Dyrektor Medyczny Humanosh Med Evacuation Poland, Fundacja Humanosh imienia Sławy i Izka Wołosiańskich, ГО ” Центр Міського Сервісу”, Піддубний Микола Анатолійович та Slaska Misja Medyczna KKN було проведено медичне обстеження 76 осіб, з числа вразливих категорій населення, з них:

смт. Комишуваха – 22
Зарічненський старостинський округ – 16