Звіт Гуманітарного штабу громади за 26.04.2023

Було забезпечено гуманітарною допомогою  родини, що проживають на території Комишуваської селищної ради,  а   саме:

1. За сприяння Благодійної організації ADRA Ukraine тижневими продуктовими наборами, які включають в себе хлібину та дві м`ясні консерви  було забезпечено 237  осіб, які проживають на території громади.

2. За сприяння   Благодійної організації “Благодійний фонд “Карітас Запоріжжя”  пральними  та миючими  засобами було забезпечено 62 родини, які фактично проживають на території громади, а саме:
– родини, чиє житло було пошкоджене внаслідок російських обстрілів;

3. За сприяння Міжнародного комітету Червоного Хреста   сонячними  лампами  було забезпечено  44 родини, які фактично проживають на території громади, а саме:
– родини, чиє житло було пошкоджене внаслідок російських обстрілів;

4. За сприяння Міжнародного комітету Червоного Хреста  наборами гігієни  було забезпечено 86 осіб, які фактично проживають на території громади, а саме:
– родини, чиє житло було пошкоджене внаслідок російських обстрілів;

5. За сприяння Німецької компанії OBI Gmbh та пана Тіло Шварц:
– електротехнічними товарами (подовжувачами) було забезпечено 95 родин, які фактично проживають на території громади;
– гігієнічними засобами (шампунь) було забезпечено 90 родин, які фактично проживають на території громади;
а саме: