Звіт Гуманітарного штабу громади за 24.02.2023

Було забезпечено гуманітарною допомогою у вигляді продуктів харчування родини, що проживають на території Комишуваської селищної ради.

1. За сприяння громадської організації «BELUGA» та World Central Kitchen продуктовими наборами було забезпечено 99 родин, з них:
– 92 родини, що перебувають на обслуговуванні Центру надання соціальних послуг;
– смт. Комишуваха – 5 родин;
– Новояковлівський старостинський округ – 2 родини;

2. За сприяння Благодійного Фонду «Джерело Єдності» сімейними наборами було забезпечено 4 родини, які проживають на території громади, з них:
– смт. Комишуваха – 4 родини;

3. За сприяння наших друзів Fundacja Znowu Razem, Fundacja CHOPS Kalisz, Fundacja CIFI Deutschland, Fundacja Polania, Misja Poslij Mnie, Polskie Centrum Pomocy Miedzynarodowej, Benda-Lutz Skawina, JCC Krakow, ГО Центр міського Сервісу, Микола Піддубний та Diana Prochownik, продуктовими наборами було забезпечено 150 родин, що перебувають на обслуговуванні Центру надання соціальних послуг, з них:

1. Зарічненський старостинський округ 9
2. Новоіванівський старостинський округ 9