Звіт Гуманітарного штабу громади за 22-23.05.2023

Було  забезпечено  гуманітарною  допомогою  родини, що проживають на території Комишуваської селищної ради,  а   саме:

1. За сприяння громадської організації «BELUGA» та World Central Kitchen продуктовими наборами  було забезпечено  261  родину, які проживають на території громади.

2. За сприяння громадської організації «BELUGA» та World Central Kitchen молоком  було забезпечено  4  родини з дітьми, які проживають на території громади.

3. За сприяння Благодійної організації ADRA Ukraine тижневими продуктовими наборами, які включають в себе хлібину та три м`ясні консерви  було забезпечено 3500 осіб, які проживають на території громади:
– смт. Комишуваха – 1291;
– Зарічненський старостинський округ – 440;
– Новоіванівський старостинський округ – 234;
– Новотавричеський старостинський округ -650;
– Новотроїцький старостинський округ – 259;
– Новояковлівський старостинський округ – 125;
– Щасливський старостинський округ – 185;
– Яснополянський старостинський округ – 175;
– Комунальна установа «Центр надання соціальних послуг» – 141;

4. За сприяння Благодійної організації «Благодійний Фонд «Глобал Емпавермент Мішн ЮА» GEM боксами з їжею, гігієною та одягом   було забезпечено 800 родин, які проживають на території громади:
– смт. Комишуваха – 150;
– Новотавричеський  старостинський округ – 650;

5. За сприяння Міжнародної організації UNICEF дитячими памперсами було забезпечено 29 дітей, які проживають на території громади.
– смт. Комишуваха – 4
– Новоіванівський старостинський округ – 8;
– Новотроїцький старостинський округ – 14;
– Щасливський старостинський округ – 2;
– Яснополянський старостинський округ – 1;

6. За сприяння ПП Юніон Трейд плюс дитячим харчуванням Nestlé забезпечено 9 дітей, які проживають  на території громади:
– смт. Комишуваха – 1
– Новоіванівський старостинський округ – 2;
– Новотроїцький старостинський округ – 5;
– Щасливський старостинський округ – 1;

7. За сприяння Благодійного фонду Посмішка ЮА дитячим харчуванням було  забезпечено 8 дітей, які проживають  на території громади:
– смт. Комишуваха – 2
– Новоіванівський старостинський округ – 1;
– Новотроїцький старостинський округ – 5;

8. За сприяння БФ «ХОРТА» дитячим харчуванням було  забезпечено 2 дітей, які проживають  на території громади:
– смт. Комишуваха – 1;
– Яснополянський старостинський округ – 1;

9. За сприяння БФ «ХОРТА» дитячим взуттям  було забезпечено 1 дитину, яка проживає на території громади.

10. За сприяння волонтера  Миколи  Піддубного   взуттям  було забезпечено 27 осіб похилого віку, які проживають на території громади.