Звіт Гуманітарного штабу громади за 21.03.2023

Було забезпечено гуманітарною допомогою родини, що проживають на території Комишуваської селищної ради, а саме:

1. За сприяння Благодійної організації ADRA Ukraine продуктовими наборами було забезпечено 550 родин, які проживають на території громади, а саме:
– Зарічненський старостинський округ – 423
– Новотроїцький старостинський округ – 127

2. За сприяння Запорізької обласної організації Товариства Червоного Хреста України гігієнічними коробками було забезпечено 5 осіб, що потребують стороннього догляду, по Зарічненському старостинському округу.

3. За сприяння Fundacja Znowu Razem, Fundacja CHOPS Kalisz, Fundacja CIFI Deutschland, Fundacja Polania, Misja Poslij Mnie, Polskie Centrum Pomocy Miedzynarodowej, Benda-Lutz Skawina, JCC Krakow, ГО Центр міського Сервісу, Микола Піддубний та Diana Prochownik ліками DUOVAL (Paracetamol/Ibuprofen) памперсами для осіб, що потребують стороннього догляду забезпечено 4 особи по Зарічненському старостинському округу.