Звіт Гуманітарного штабу громади за 20.04.2023 та 21.04.2023

Було забезпечено гуманітарною допомогою  родини, що проживають на території Комишуваської селищної ради,  а   саме:

1. За сприяння Благодійної організації ADRA Ukraine  було видано 771 тижневий продуктовий набір, який включав в себе хлібину та дві м`ясні консерви.

Окрім того, було забезпечено гуманітарною допомогою  родини з дітьми, які навчаються в 9, 10, 11 класах та проживають на території Комишуваської селищної ради, які також отримали   тижневі продуктові набори від БО ADRA Ukraine, а   саме:

2. За сприяння Благодійного Фонду Карітас Запоріжжя пральними та миючими  засобами було забезпечено  132 родини.

3. За сприяння Міжнародного комітету Червоного Хреста продуктовими та гігієнічними наборами було забезпечено  132 родини.

4. За сприяння Міжнародної організації UNICEF гігієнічними наборами було забезпечено 71 родину.