Звіт Гуманітарного штабу громади за 20.02.2023

Було забезпечено гуманітарною допомогою у вигляді продуктів харчування родини, що проживають на території Комишуваської селищної ради.

1. За сприяння громадської організації «BELUGA» та World Central Kitchen продуктовими наборами було забезпечено 335 родин:

– смт. Комишуваха – 329
– Новояковлівський старостинський округ – 5
– Щасливський старостинський округ – 1

2. За сприяння Благодійного Фонду «Джерело Єдності» сімейними наборами було забезпечено 370 родин, які проживають на території громади, з них:
– смт. Комишуваха – 324
– Новотавричеський старостинський округ – 46

3. За сприяння Мальтійської служби Order of Malta продуктовими наборами було забезпечено 43 родини.

4. За сприяння Міжнародної організації UNICEF:
– Дитячими памперсами було забезпечено 4 дитини
– Гігієнічним набором для дітей було забезпечено 1 дитину

5. За сприяння Благодійного фонду Посмішка ЮА дитячим харчуванням було забезпечено 1 дитину.

6. За сприяння ПП Юніон Трейд плюс дитячим харчуванням Nestlé забезпечено 2 дитини.

7. За сприяння БО «БФ Добромакс» дієтичною добавкою «Вігантолеттен» Вітамін D3 було забезпечено 331 родину.

8. За сприяння Благодійної організації ADRA Ukraine продуктовими наборами було забезпечено 16 родин, з них:
– смт. Комишуваха – 8 родин
– Новотавричеський старостинський округ – 8 родин;
9. За сприяння Благодійного фонду Сергія Притули вушними краплями Cerulisina було забезпечено 160 родин