Звіт Гуманітарного штабу громади за 18.04.2023

Було забезпечено гуманітарною допомогою родини, що проживають на території Комишуваської селищної ради, а саме:

1. За сприяння Благодійної організації ADRA Ukraine тижневими продуктовими наборами, які включають в себе хлібину та дві м`ясні консерви було забезпечено 2500 родини, які проживають на території громади:
– смт. Комишуваха – 390;
– Зарічненський старостинський округ – 439;
– Новоіванівський старостинський округ – 226;
– Новотавричеський старостинський округ – 650;
– Новотроїцький старостинський округ – 243;
– Новояковлівський старостинський округ – 114;
– Щасливський старостинський округ – 180;
– Яснополянський старостинський округ – 155;
– Комунальна установа «Центр надання соціальних послуг» – 103;

2. За сприяння Благодійної організації «БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД «ВОСТОК-СОС» продуктовими та гігієнічними наборами було забезпечено 150 родин, вразливих категорій, які проживають на території громади: (смт. Комишуваха, Зарічненський старостинський округ, Новоіванівський старостинський округ, Новотавричеський старостинський округ, Новотроїцький старостинський округ, Новояковлівський старостинський округ, Щасливський старостинський округ, Яснополянський старостинський округ).