Звіт Гуманітарного штабу громади за 16.01.2023

Було забезпечено гуманітарною допомогою у вигляді продуктів харчування родини, що проживають на території Комишуваської селищної ради (смт. Комишуваха) та осіб похилого віку до 1945 року народження.

1. За сприяння Запорізької обласної та районної державної адміністрації було забезпечено продуктами харчування у вигляді м’яса курчат бройлера 223 родини.

2. За сприяння громадської організації «BELUGA» та World Central Kitchen продуктовими наборами було забезпечено 202 родини, з них 3 родини Новояковлівського старостинського округу.

3. За сприяння Міжнародної організації UNICEF дитячими памперсами було забезпечено 4 дітей.

4. За сприяння ПП Юніон Трейд плюс дитячим харчуванням Nestlé забезпечено 2 дитини.

5. За сприяння Благодійної організації ADRA Ukraine у вигляді продуктових наборів було забезпечено 85 осіб похилого віку до 1945 року народження.