Звіт Гуманітарного штабу громади за 15 – 16.05.2023 року.

Було  забезпечено  гуманітарною  допомогою  родини, що проживають на території Комишуваської селищної ради,  а   саме:

1. За сприяння Благодійної організації ADRA Ukraine тижневими продуктовими наборами, які включають в себе хлібину та три м`ясні консерви  було забезпечено 3500  осіб, які проживають на території громади:
– смт. Комишуваха – 1315
– Зарічненський старостинський округ – 440;
– Новоіванівський старостинський округ – 234;
– Новотавричеський старостинський округ -650;
– Новотроїцький старостинський округ – 259;
– Новояковлівський старостинський округ – 125;
– Щасливський старостинський округ – 165;
– Яснополянський старостинський округ – 175;
– Комунальна установа «Центр надання соціальних послуг» – 137;

2. За сприяння Благодійної організації ADRA Ukraine продуктовими наборами  було забезпечено 1066 родин, які проживають на території громади:
– смт. Комишуваха – 259
– Новоіванівський старостинський округ – 219;
– Новотроїцький старостинський округ – 252;
– Щасливський старостинський округ – 181;
– Яснополянський старостинський округ – 155;

3. За сприяння громадської організації «BELUGA» та World Central Kitchen продуктовими наборами  було забезпечено 260  родин, які проживають на території громади.

4. За сприяння громадської організації «BELUGA» та World Central Kitchen молоком  було забезпечено 5  родин з дітьми, які проживають на території громади.

5. За сприяння Міжнародної організації UNICEF дитячими памперсами було забезпечено 6 дітей, які проживають на території громади.

6. За сприяння ПП Юніон Трейд плюс дитячим харчуванням Nestlé забезпечено 1 дитина, які проживають на території громади.

7. За сприяння БФ «ХОРТА» дитячим взуттям  було забезпечено 3 дітей, які проживають на території громади.

8. За сприяння волонтера  Миколи  Піддубного  взуттям  було забезпечено 30 осіб похилого віку, які проживають на території громади.