Звіт Гуманітарного штабу громади за 14.03.2023

Було забезпечено гуманітарною допомогою родини, що проживають на території Комишуваської селищної ради, а саме:

1. За сприяння Благодійної організації ADRA Ukraine продуктовими наборами було забезпечено 550 родин, які проживають на території громади, а саме: Новотавричеський старостинський округ – 550

2. За сприяння Міжнародної організації UNICEF дитячими памперсами було забезпечено 34 дітей, з них:
– Новоіванівський старостинський округ – 7
– Новотавричеський старостинський округ – 16
– Новотроїцький старостинський округ – 8
– Щасливський старостинський округ – 3

3. За сприяння Міжнародної організації UNICEF памперсами для осіб, що потребують стороннього догляду забезпечено 23 осіб, з них:
– Новотавричеський старостинський округ – 8
– Щасливський старостинський округ – 3
– Яснополянський старостинський округ – 4

4. За сприяння Міжнародної організації UNICEF дитячим гігієнічним набором від 0 місяців до 3 місяців було забезпечено 2 новонароджених по Новотавричеському старостинському округу.

5. За сприяння Запорізької обласної організації Товариства Червоного Хреста України гігієнічними коробками було забезпечено 26 осіб, що потребують стороннього догляду, з них:
– Новотавричеський старостинський округ – 10
– Щасливський старостинський округ – 4
– Яснополянський старостинський округ – 4

6. За сприяння Fundacja Znowu Razem, Fundacja CHOPS Kalisz, Fundacja CIFI Deutschland, Fundacja Polania, Misja Poslij Mnie, Polskie Centrum Pomocy Miedzynarodowej, Benda-Lutz Skawina, JCC Krakow, ГО Центр міського Сервісу, Микола Піддубний та Diana Prochownik ліками DUOVAL (Paracetamol/Ibuprofen) памперсами для осіб, що потребують стороннього догляду забезпечено 2 особи по Новотавричеському старостинському округу.

7. За сприяння ГО «Єдина Ціль», ГО «ВИВЕЗЕМО!», Фонду Сергія Притули гігієнічними серветками було забезпечено 26 осіб, що потребують стороннього догляду, з них:
– Новотавричеський старостинський округ – 10
– Щасливський старостинський округ – 4
– Яснополянський старостинський округ – 4

8. За сприяння HELPTOUKRAINE.ES продуктовими коробками було забезпечено 62 дитини.