Звіт Гуманітарного штабу громади за 10.01.2023 року – 11.01.2023

Було забезпечено гуманітарною допомогою у вигляді продуктів харчування родини, що проживають на території Комишуваської селищної ради та осіб похилого віку, що потребують стороннього догляду та перебувають на обслуговуванні в Центрі надання соціальних послуг.

1. За сприяння Запорізької обласної та районної державної адміністрації було забезпечено продуктами харчування у вигляді м’яса курчат бройлера 162 родини.
З них:
смт. Комишуваха – 100;

Новоіванівський старостинський округ – 8;

Зарічненський старостинський округ – 11;

Новотроїцький старостинський округ – 17;

Яснополянський старостинський округ – 3;

Щасливський старостинський округ – 11;

Новотавричеський старостинський округ – 12;

2. За сприяння громадської організації «BELUGA» та World Central Kitchen продуктовими наборами було забезпечено 113 родин Новояковлівського старостинського округу.

3. За сприяння Міжнародного Комітету Червоного Хреста України ICRC продуктовим набором та набором гігієни було забезпечено 1 особу, що перебуває на обслуговуванні в Центрі надання соціальних послуг