Звіт Гуманітарного штабу громади за 06.03.2023

Було забезпечено гуманітарною допомогою у вигляді продуктів харчування, ліків та вітамінів родини, що проживають на території Комишуваської селищної ради, а саме:

1. За сприяння Благодійної організації ADRA Ukraine у вигляді продуктових наборів було забезпечено 195 родин.

2. За сприяння Міжнародної організації UNICEF: Дитячими памперсами було забезпечено 4 дітей.

3. За сприяння БО «БФ Добромакс» дієтичною добавкою «Вігантолеттен» Вітамін D3 було забезпечено 195 родин.

4. За сприяння Fundacja Znowu Razem, Fundacja CHOPS Kalisz, Fundacja CIFI Deutschland, Fundacja Polania, Misja Poslij Mnie, Polskie Centrum Pomocy Miedzynarodowej, Benda-Lutz Skawina, JCC Krakow, ГО Центр міського Сервісу, Микола Піддубний та Diana Prochownik ліками DUOVAL (Paracetamol/Ibuprofen) було забезпечено 126 родин.