Звіт Гуманітарного штабу громади за 05.05.2023

Було забезпечено гуманітарною допомогою  родини, що проживають на території Комишуваської селищної ради,  а   саме:

1. За сприяння громадської організації «BELUGA» та World Central Kitchen продуктовими наборами  було забезпечено  1205  родин, які проживають на території громади, а саме:
– Зарічненський старостинський округ – 465
– Новотавричеський старостинський  – 740

2. За сприяння громадської організації «BELUGA» та World Central Kitchen молоком  було забезпечено  101  родину з дітьми, які проживають на території громади, а саме:
– Новотавричеський старостинський  – 101

3. За сприяння Міжнародної організації UNICEF дитячими памперсами було забезпечено 25 дітей, які проживають на території Новотавричеського старостинського округу.

4. За сприяння БФ «ХОРТА» дитячим харчуванням Малютка забезпечено 5 дітей, які проживають на території Новотавричеського старостинського округу.

5. За сприяння Благодійного фонду Посмішка ЮА дитячим харчуванням було  забезпечено 12 дітей, які проживають на території Новотавричеського старостинського округу.