Звіт Гуманітарного штабу громади за 02.05.2023

Було забезпечено гуманітарною допомогою  родини, що проживають на території Комишуваської селищної ради,  а   саме:

1. За сприяння волонтера  Миколи  Піддубного   взуттям  було забезпечено 20 осіб похилого віку та які отримують послугу “догляд вдома” у комунальній установі  “Центр надання соціальних послуг”, що  проживають на території громади.

2. За сприяння БФ «ХОРТА» дитячим взуттям  було забезпечено 36 дітей, які проживають на території громади.

Окрім того, було забезпечено гуманітарною допомогою  родини з дітьми, які навчаються в 8 класі та проживають на території Комишуваської селищної ради, а   саме:

1. За сприяння Благодійного Фонду Карітас Запоріжжя пральними та миючими  засобами було забезпечено 69 родин.

2. За сприяння Міжнародного комітету Червоного Хреста продуктовими та гігієнічними наборами було забезпечено  36 родин.

3. За сприяння Міжнародного комітету Червоного Хреста наборами гігієни  було забезпечено 10 родин.

4. За сприяння Міжнародної організації UNICEF гігієнічними наборами було забезпечено 23 родини.

5. За сприяння Міжнародної організації UNICEF контейнерами для води було забезпечено 69 родин.

6. За сприяння Благодійного Фонду «Джерело Єдності» сімейними наборами GEM  GLOBAL EMPOWERMENT MISSION THE HOWARD  G BUFFETT FOUNDATION було забезпечено 33  родини.

7. За сприяння Німецької компанії OBI Gmbh та пана Тіло Шварц електротехнічними товарами (подовжувачами) та гігієнічними засобами (шампунь) було забезпечено 21 родину.