Звернення голови Оріхівської РДА Анатолія Хворостянова

Шановні земляки!

Звертаюся до Вас із словами вдячності всім тим,  хто дослухався до наших прохань та рекомендацій на Великдень і святкував у колі найближчих людей

Попереду нас чекає ще одне випробування За українським звичаєм попереду поминальні дні. Я розумію ваше прагнення вшанувати пам’ять померлих. Для нас відвідування кладовищ в ці дні священна традиція. Але в нинішніх умовах кожен з нас повинен розуміти, що дотримання правил карантину є пріоритетом. Адже ці правила можуть врятувати життя нам і нашим близьким.

Наразі, завдяки Вашій відповідальності, ситуація з поширенням коронавірусної інфекції в Оріхівському районі залишається контрольованою.

.    Тому  звертаюсь до кожного з Вас –  задля уникнення ще більшого розповсюдження інфекційного захворювання,    перенесіть відвідування кладовищ на початок червня.

Тільки спільними зусиллями, залишаючись свідомими та відповідальними, зможемо запобігти поширенню інфекції.   Скоро епідемія мине, та всі ми повернемося до звичного життя.

Пам’ятайте! Найголовніша цінність – це людське життя. Бережіть себе і своїх близьких, залишайтеся вдома!

Заздалегідь Вдячний за порозуміння!

З повагою, голова РДА                         Анатолій Хворостянов