ЗАПОРІЖЦІ СПЛАТИЛИ 6 МІЛЬЯРДІВ ГРИВЕНЬ ЄДИНОГО ВНЕСКУ З ПОЧАТКУ РОКУ

З початку 2020 року надходження єдиного внеску на загальнообов’язкове соціальне страхування від запорізьких підприємств та підприємців склали 6 мільярдів 382 мільйони гривень.

Як повідомляє Головне управління ДПС у Запорізькій області, у порівнянні з минулим роком сплачена сума зросла на 317 мільйонів або на 5%. Зокрема, тільки протягом вересня запорізькі роботодавці перерахували до соціальних фондів 746 мільйонів гривень єдиного внеску, що майже на 67 мільйонів гривень більше від показників минулого року.

Загалом в органах податкової служби області зареєстровано 169880 платників єдиного внеску, з них 51916 підприємств та 117964 фізичні особи.

Протягом січня-вересня 2020 року суб’єкти господарювання м. Запоріжжя сплатили 3 мільярди 313 мільйонів гривень єдиного внеску, м. Енергодар, Кам’янсько-Дніпровського та Великобілозерського районів – 973 мільйони, м. Мелітополь, Мелітопольського та Веселівського районів – 590 мільйонів, м. Бердянськ, Бердянського та Приморського районів – 435,5 мільйони, Пологівського, Більмацького та Розівського районів – 180 мільйонів, Василівського та Михайлівського районів – 177,7 мільйони, Вільнянського, Новомиколаївського районів – 170,7 мільйонів, Оріхівського та Гуляйпільського районів – 163,7 мільйони.

Довідково.

Ставка єдиного внеску становить 22 %. ЄСВ сплачують роботодавці за своїх найманих працівників та фізичні особи-підприємці – за себе. Надходження від внеску спрямовуються до Пенсійного фонду, спеціальних фондів соціального страхування.