До уваги мешканців Комишуваської ОТГ! Оголошення про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля

Розпочато процедуру громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля планованої діяльності з метою виявлення, збирання та врахування зауважень і пропозицій громадськості до планової діяльності НЕК «УКРЕНЕРГО» по реалізації проекту «Реконструкція ПЛ 330 кВ Дніпро-Донбас-Молочанська, ПС 330 кВ «Молочанська» та ПС 330 кВ «Дніпро-Донбас» для приєднання ПЛ 330 кВ Азовська ВЕС – Молочанська-2, Запорізька область» з розширенням ПС Молочанська (із зміною цільового призначення земель) та зі зміною цільового призначення земель під опорами ЛЕП на землі промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики, оборони та іншого призначення».

Тривалість громадського обговорення становить 25 робочих днів.

Протягом усього строку громадського обговорення громадськість має право подавати будь-які зауваження або пропозиції.

Оскільки діють карантинні обмеження громадські слухання не проводяться і не призначаються на дати, що припадають на цей період, тому для ознайомлення зі звітом звертатись до Комишуваської селищної ради (інформаційний відділ).