До уваги мешканців громади

27 квітня 2023 року, з 8 год. 00 хв. до 10 год.00 хв. за сприяння Благодійної організації ADRA Ukraine Комишуваська громада продовжить видачу тижневих продуктових наборів, які включають  в себе одну  хлібину та дві банки м`ясної консерви.

Хто може отримати:
– всі родини, що фактично проживають на території громади. (смт. Комишуваха, с. Одарівка, с. Григорівське)                                                                               Які не отримували вказаний вид допомоги 25.04.2023 та 26.04.2023.
                                                                                                          Мешканці старостинських округів отримуватимуть вказаний вид допомоги у старост.                                                                                                                                                                                                    Видача буде проводитись за адресою смт Комишуваха, вул. Хмельницького Богдана, буд. 62, (приміщення музичної школи).

❗️ При собі обов’язково необхідно мати оригінали наступних документів всіх членів родини:
– паспорт;
– ідентифікаційний номер;

‼️УВАГА! У випадку повітряної тривоги та  загрози ракетних ударів видача гуманітарної допомоги проводитись не буде!