До уваги мешканців громади

04 квітня 2023 року, з 10 год. 00 хв. до 13 год.00 хв. Комишуваська громада проводитиме видачу гуманітарної допомоги родинам військовослужбовців та родинам загиблих військовослужбовців, які фактично проживають на території громади.

✅ Хто може отримати:
– один із членів родини військовослужбовця (дружина, мати чи батько).

❗️Головна умова:
– відсутність реєстрації ВПО за межами громади.

Видача буде проводитись за адресою смт Комишуваха, вул. Хмельницького Богдана Хмельницького, буд. 62, (приміщення музичної школи).

❗️ При собі обов’язково необхідно мати оригінали наступних документів:
– паспорт;
– ідентифікаційний номер;
– документ, що підтверджує ваш статус (довідка про проходження військової служби військовослужбовця, посвідчення члена сім’ї загиблого);
– документ, який підтверджує родинний зв’язок (свідоцтво про шлюб, свідоцтво про народження та ін.) для родин військовослужбовців;

‼️УВАГА! У випадку повітряної тривоги та загрози ракетних ударів видача гуманітарної допомоги проводитись не буде!