До уваги мешканців громади!

03 квітня 2023 року, з  08 год. 00 хв. до 16 год.00 хв., за сприяння ТОВ “МЕТІНВЕСТ ХОЛДИНГ”  (Рінат Ахметов Фонд Порятунок  життів Впораємося разом),  Комишуваська громада проводитиме видачу гуманітарної допомоги   у вигляді   продуктових та гігієнічних наборів родинам, які фактично проживають на території громади: смт. Комишуваха, с. Одарівка, с. Григорівське.

Хто може отримати:
– родини в яких  виховується  дитина з інвалідністю;
– родини в яких є інваліди з дитинства;
– одинокі матері, які отримують допомогу;
– опікуни дітей, над якими встановлено опіку/піклування;
– прийомні сім’ї;
– родини, отримувачі допомоги на дітей, батьки яких відхиляються від сплати аліментів.

❗️Головна умова:
– відсутність реєстрації ВПО за межами громади.

Якщо ви одночасно належите до  декількох категорій, то вказана допомога може бути видана лише за одною із них.

Видача буде проводитись за адресою смт Комишуваха, вул. Хмельницького Богдана Хмельницького, буд. 62, (приміщення музичної школи).

❗️ При собі обов’язково необхідно мати оригінали наступних документів всіх членів родини:
– паспорт;
– ідентифікаційний номер;
– документ, що підтверджує ваш статус;

Зверніть увагу!!!
Видача тільки для смт. Комишуваха, с. Одарівка, с. Григорівське, всі інші отримують на старостинських округах.

Якщо ви не належите до жодної з категорій або ж у вас відсутні якісь документи, будь ласка не марнуйте час ні наш, ні свій, ні інших  отримувачів гуманітарної допомоги.

‼️УВАГА! У випадку повітряної тривоги та  загрози ракетних ударів видача гуманітарної допомоги проводитись не буде!