До уваги мешканців громади!

Завтра, 22 лютого 2023 року, з 10 год. 00 хв. до 14 год.00 хв., за сприяння Благодійного фонду “М.Р.І.Я” Комишуваська громада продовжить видачу гуманітарної допомоги у вигляді продуктових наборів та ковдр родинам, які фактично проживають на території громади.

✅ Хто може отримати:

– родини внутрішньо переміщених осіб, які зареєстровані на території громади;
– родини, чиє житло було пошкоджене внаслідок російських обстрілів, за умови наявності Акту обстеження або Довідки про руйнацію;
– багатодітні родини;
– опікунські та прийомні сім’ї;
– родини в яких є особа з інвалідністю;
– одинокі матері, за умови наявності Витягу з Державного реєстру актів цивільного стану громадян про державну реєстрацію народження дитини;.
– родини загиблих військовослужбовців;. – родини за віковою категорією старше 78 років (до 1945 року народження)

Які не отримували вказану допомогу 02, 05 та 09 лютого 2023 року.

❗️Головна умова:
– відсутність реєстрації ВПО за межами громади.

Якщо ви одночасно належите до декількох категорій, то вказана допомога може бути видана лише за одною із них. Продуктовий набір розрахований і видається на родину!!!

Видача буде проводитись за адресою смт Комишуваха, вул. Богдана Хмельницького, буд. 73 А, (територія КП “Благоустрій”, майданчик біля центрального входу).

❗️ При собі обов’язково необхідно мати оригінали наступних документів:
– паспорт;
– ідентифікаційний номер;
– довідка ВПО (для внутрішньо переміщених осіб);
– акт обстеження або Довідка про руйнацію;
– документи, що підтверджують статус.

‼️УВАГА! У випадку повітряної тривоги та загрози ракетних ударів видача гуманітарної допомоги проводитись не буде!