До уваги мешканців громади!

Завтра, 24 січня 2023 року, з 9 год. 00 хв. до 12 год. 00 хв., Комишуваська громада буде проводити видачу гуманітарної допомоги ICRC у вигляді продуктових наборів та наборів гігієни.

✅ Хто може отримати:

– внутрішньо переміщені особи, які зареєстровані на території громади
– мешканці, чиє житло було пошкоджене внаслідок російських обстрілів, за умови наявності Акту обстеження або Довідки про руйнацію;
– багатодітні родини;
– опікуни;
– інваліди;
– одинокі матері, за умови наявності Витягу з Державного реєстру актів цивільного стану громадян про державну реєстрацію народження дитини;

Які не отримували вказану допомогу 22.12.2022 р., 26.12.2022 р., 28.12.2022 р. та 30.12.2022 р.

❗️Головна умова:
– відсутність реєстрації ВПО за межами громади.

Якщо ви одночасно належите до декількох категорій, то вказана допомога може бути видана лише за однією з них.

Видача буде проводитись за адресою смт Комишуваха, вул. Богдана Хмельницького, буд. 62.

❗️ При собі обов’язково необхідно мати оригінали наступних документів:
– паспорт;
– ідентифікаційний номер;
– довідка ВПО (для внутрішньо переміщених осіб);
– акт обстеження або Довідка про руйнацію;
– документи, що підтверджують статус.