До уваги мешканців громади!

З метою не допущення створення соціальної напруги серед населення через необґрунтоване підвищення вартості проїзду Запорізька обласна державна адміністрація повідомляє: «З 2015 року ЗОДА укладає з авто перевізниками додаткові угоди до договорів на перевезення пасажирів, якими передбачено верхній граничний рівень тарифів. Від керівників автотранспортних підприємств, які працюють на внутрішньо обласних маршрутах загального користування, надійшли звернення з проханням підвищити верхній граничний рівень тарифів, обумовлений договорами на перевезення пасажирів з 0,60 грн./ пас. км до 0,70 грн./пас.км, у зв’язку з ростом складових собівартості перевезень, насамперед вартості паливно-мастильних матеріалів. Відповідно до ст..10 Закону України «Про автомобільний транспорт» ці пропозиції були враховані та затверджені» (згідно листа  ЗОДА №08-22/4212 від 04.12.2018).

Враховуючи вищесказане, доводимо до відома мешканців Комишуваської громади про можливе підвищення тарифів на перевезення пасажирів на внутрішньообласних автобусних маршрутах в залежності від відстані.

Лист про підвищення тарифів на пасажироперевезення.