ДЛЯ БІЗНЕС-СПІЛЬНОТИ ПРЕЗЕНТОВАНО ІНВЕСТИЦІЙНЕ МЕНЮ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ

Держава, органи місцевого самоврядування та бізнес зацікавлені в інвестиціях у регіон. Такого висновку дійшли у ході зустрічі, що відбулась в Управлінні забезпечення реалізації повноважень у Запорізькій області Регіонального відділення Фонду державного майна України по Дніпропетровській, Запорізькій та Кіровоградській областях, в якому взяв участь заступник Голови Фонду державного майна Костянтин Кошеленко.

На зустрічі було презентовано різноплановий приватизаційний асортимент Запорізької області. Учасники зустрічі детально зупинилися на кожному об’єкті – і на тих, що вже у продажу (таких наразі 10), і на тих, що тільки проходять передприватизаційну підготовку.

Довідково.

Інформацію про кожен з них можна знайти на сайті www.privatization.gov.ua

З інвестиційним меню Запорізької області можна ознайомитись на Фейсбук-сторінці Регіонального відділення – https://www.facebook.com/dnipro.spfu

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю