Депутати затвердили Програму про надання безоплатної правової допомоги населенню

Враховуючи потребу населення у реалізації конституційного права на правову допомогу та забезпечені доступу до неї, підвищення рівня правової освіти жителів громади, з метою надання їм у повному обсязі гарантованої державою безоплатної первинної правової допомоги,  Комишуваська селищна рада керуючись  статтями  3, 22, 59 Конституції України, ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування», статтями. 3, 7, 8, 9, ч. 7 ст. 12 Закону України «Про безоплатну правову допомогу», на засіданні 31 сесії 8 скликання затвердила Програму «Надання безоплатної правової допомоги населенню Комишуваської селищної ради Оріхівського району Запорізької області на 2018-2019 роки».