Громада отримала Starlink для Пункту Незламності

За участі першого заступника очільника ЗОВА Геннадія Тімченка, заступника очільника ЗОВА Віталія Сиволапа, керівника апарату ЗОВА Зінаїди Бойко, голів районних військових адміністрацій та територіальних громад відбулась передача комплектів телекомунікаційного обладнання громадам Запорізького району. З їх придбанням допомогли представники відповідального бізнесу.

Зокрема, один Starlink для Пункту Незламності отримала Комишуваська громада. Станція супутникового інтернету допоможе підтримувати комунікацію між людьми у разі відсутності електропостачання, а також забезпечувати зв’язок з органами влади.

“У разі, якщо будуть проблеми та перебої зі зв’язком, люди зможуть зателефонувати своїм рідним та близьким, а ми, орган місцевого самоврядування, будемо використовувати станцію для оперативного інформування вищого керівництва щодо ситуації на нашій території”, – зазначив голова громади Юрій Карапетян.