Голова Комишуваської громади звітував за 2018 рік мешканцям с. Новотроїцьке

Зі звітом про виконану роботу за  2018 рік виступив перед мешканцями с. Новотроїцьке Новотроїцького старостинського округу №4 голова Комишуваської селищної ради Юрій Карапетян. На зустрічі, яка відбулася у приміщенні адмінбудинку округу, очільник  Комишуваської громади повідомив, що в поточному році, планується розробити проектну документацію для проведення капітального ремонту Новотроїцького будинку культури. Як і в минулому році, будуть продовжуватися облаштовуватися дороги, поступово освітлюватимуться вулиці села. Нині проводиться робота  з організації соціального маршруту, який дозволить вирішити питання доступності мешканців віддалених населених пунктів громади до адміністративного центру.

Наприкінці зустрічі,  зі словами вдячності, за опіку очільника громадою, виступили активні мешканці громади та побажали наснаги, здоров’я та сили на цьому нелегкому шляху.